Kilka ciekawych aranżacji pokoju gościnnego

Kilka ciekawych aranżacji pokoju gościnnego

Salon dostarcza prawdopodobnie najwięcej, najrozmaitszych opcji do aranżacji. Zazwyczaj pokój gościnny jest największą przestrzenią w każdym jednym domu, apartamencie, nawet najzwyklejszym mieszkaniu w bloku, dlatego pole do kreatywnej aranżacji jest tutaj naprawdę spore.

 3e08d70eaf1cb7d728f25d16689ff729

źródło: pinterest.com

Jeśli już podczas budowy domu, lub też przed zakupem mieszkania w stanie ?surowym? mamy wielkie plany co do aranżacji i ogólnego wyglądu naszego przyszłego pokoju gościnnego to polecam skontaktować się z dobrym architektem wnętrz. Według mnie jest to podstawa do tego, aby w odpowiedni sposób przygotować salon do konkretnej aranżacji, utrzymanej w jednej konkretnej estetyce.

 3274184f6a9074121c942e03a9f0536f

źródło: lokalers.com

Nie da się ukryć, że estetyka minimalistyczna jest wciąż jedną z najciekawszych i najpopularniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o aranżacje pokojów gościnnych. Jest to doskonały wybór dla osób, które nie przepadają za zbytnim przepychem oraz nagromadzeniem licznych elementów o charakterze tylko i wyłącznie dekoracyjnym. Moim zdaniem jest to trafny wybór jeśli chodzi o praktyczność, jednak często styl minimalistyczny, zwłaszcza w salonie wydaje się być dość chłodny i niezbyt przytulny. Zupełnym przeciwieństwem takiej estetyki może być na przykład styl rustykalny lub też styl retro. W salonie utrzymanym w takiej estetyce znakomicie się sprawdza kominek, jednak w tym przypadku zdecydowanie polecam indywidualny projekt kominka. Takie projekty są już ogólnodostępne w całej Polsce i z pewnością jest to idealny pomysł, który się sprawdzi w każdym salonie.

Dodaj komentarz